Jak můžu podpořit Brontosaura?

Brontosaurus je nezisková organizace a ti, kteří aktivně pomáhají přírodě a památkám i organizátoři akcí, dobrovolničí bez nároku na honorář. Kromě jejich dobrovolnické pomoci – účastí na našich akcích, vítáme i pomoc všech těch, kteří třeba dobrovolničit nemohou a rádi by přispěli.

Proč podporuji Brontosaura?

 • Zdeněk Frélich
  poradce pro oblast životního prostředí
  Adoptoval jsem Brontosaura, protože chci, aby byl nezávislý.
 • Zuzana „Zula“ Brzobohatá
  bývalá europoslankyně
  Vracím brontosaurům to, co mi dali: umět se postavit čelem k věcem, organizovat akce pro druhé a vidět svět jinýma očima.
 • Martin Perlík
  stavební inženýr a projektant
  Hodně let jsem organizoval brontosauří akce. Teď už jsem z Brontosaura vyrostl a nastal čas, aby se snažili mladší. Adopce Brontosaura je pro mne příležitost, jak s nimi udržet kontakt.
 • Pepa Hladký
  cestovatel, vodák a organizátor akcí
  Když jsem se stal organizátorem brontosauřích táborů a víkendovek, uvědomil jsem si, kolik je za tím tvrdé dřiny. Proto jej chci podporovat.
 • Tibor Vansa
  předseda Pirátů na Praze 4
  Brontíci mi dali šanci zapadnout a zároveň být sám sebou, potkat lidi s podobnými ideály. Chtěl bych, aby tuhle partu mohli zažít i mladší generace.
 • Roman Zemánek
  ředitel domu dětí a mládeže Strážnice
  Brontosaurus je moje srdeční záležitost, ale i rozum mi říká, že co je dobré a má smysl pro lidi a přírodu, si zaslouží moji podporu.
Adoptovat Brontosaura Chci dárek přírodě