Kontakty na Hnutí Brontosaurus

Lidé z ústředí Hnutí Brontosaurus se spolu s dobrovolníky starají o chod organizace a zázemí jednotlivých programů. Seznam se s námi a kontaktuj nás.

V různých městech také působí: články, klubyregionální centra.

Ústředí Hnutí Brontosaurus

Telefon

mimo úřední hodiny:

Kdy jsme v kanceláři
(úřední hodiny)

  1. Pondělí 11.00–13.00
  2. Úterý 9.00–18.00
  3. Středa 10.00–14.00
  4. Čtvrtek 10.00–14.00
IČ: 0040 8328
Zápis je provedený v obchodním registru pod sp. zn. L 346 vedený u Krajského soudu v Brně.
ID datové schránky: h7id376
transparentní účet: 2100070590/2010
transparentní účet pro příjem darů – Adopce brontosaura: 2600217667/2010

Naši lidé

Dalimil Toman
programový ředitel
Mezi brontosaury přišel na počátku 90. let. Od té doby se dostal až na brontosauří ústředí, kde působí jako ředitel. Na univerzitě absolvoval pedagogiku a učitelství přírodopisu. Povahou je snílek, milovník meditačních aktivit a dálky milující cestovatel.
Josef Dvořáček
finanční ředitel
Joška dohlíží na to, abychom udělali za málo peněz co nejvíc muziky. Řídí celé naše hospodařením a zároveň pravidelně vyhrává neformální cenu za nejvtipnějšího kluka kanceláře. Také tvrdí, že svou basou tvrdí muziku v cimbálce.
Veronika Vlačuhová
vedoucí ústředí a koordinátorka mezinárodních akcí
O pohodlí Velkého Brontosaura v kanceláři se Veronika stará spolu se svými zahraničními pomocníky. Zbožňuje poznávání nových kultur a její největší koníček je cestování, sluníčko a pohoda, které také přináší do naší brněnské kanceláře.
Martin Rehuš
marketingový stratég
Mates má na starosti naši marketingovou komunikaci, aby se o brontosauřím světě dozvědělo co nejvíce lidí. Je to velký srdcař, do všeho jde naplno. Velmi rád cestuje a obdivuje různorodost.
Vojtěch Jochim
redaktor a mediální spolupráce
Vystudoval mezinárodní rozvoj a zkušenosti z rozvojových zemí ho nasměrovaly k dobrovolničení a novinařině. Má na starosti mediální spolupráci a pomáhá brontosaury zviditelňovat v tisku, na internetu i jinde. Má rád housle, cestování a nedávno ho očaroval swing.
Tereza Opravilová
koordinátorka programu Akce příroda
S radostí pořádá akce na pomoc přírodě a aktuálně rozvíjí vzdělávání našich organizátorů v oblasti ochrany přírody a klimatu, aby tato témata byla součástí našich dobrovolnických akcí. Ráda leze na kopce a objevuje nová místa u nás i jinde.
Ester Surovčík
koordinátorka programu Akce památky
Vystudovala dějiny umění a péče o památky je její srdcovka. Má vášeň pro kavárenskou gastronomii a aktuálně se věnuje neformálnímu vzdělávání v kulturních institucích. Nejlépe se cítí s přáteli a šálkem dobré kávy někde na výletě.
Linda Horčičková
koordinátorka dětských oddílů a prázdninových akcí
Linda se do Brontosaura dostala před lety přes dobrovolnický tábor v Malém Tibetu. Teď se vrací, aby se starala o dětské oddíly a o prázdninové akce. Baví ji seberozvoj, věří v sílu koučovacího procesu a ráda podporuje ostatní. Ve volném čase leze po stěnách a po skalách a běhá s mapou po lesích při orientačním běhu.
Jakub Kiššík
koordinátor dobrovolnictví a klubových setkání
Díky Kubovi se můžeme potkávat i uprostřed brněnské civilizace na klubových setkáních a přednáškách na inspirativní témata. Kuba má rád čísla, podnětné myšlenky a smysluplně strávený čas s přáteli. V životě ho inspiruje minimalismus a filozofie žij a nech žít.
Jana Švaříčková
koordinátorka projektu Výchova k dobrovolnictví
Vystudovala zoologii a ekologii a od té doby si plní pracovní sny, věnuje se ochraně přírody a osvětě, v práci i po ní. V projektu podporuje vzdělávání dobrovolníků v ochraně přírody a jejich zapojení do pořádání akcí. Moc ráda se toulá s batohem po horách i údolích a kouká se kolem sebe.
Karin Backová
koordinátorka dárcovství, Ekostanu, vzdělávání a aktivit pro střední školy
Zkušená koordinátorka Karin dostává Brontosaura na střední školy, získává finanční prostředky díky individuálnímu dárcovství, jezdí s Ekostanem na festivaly po celém Česku a koordinuje vzdělávací aktivity Brontosaura. Věnuje se osobnostnímu rozvoji a hlavně se ráda toulá v horách.
Eva Pavelová
fundraiserka
Pod dlouhým krkem brontosauřím pracuje již několik let a nyní se přímo v jeho nervovém centru stará o různou projektovou potravu. Jako vystudovaný geolog má k fosilním tvorům doslova vřelý vztah. Když má náladu, radostně si zpívá.