Užij si Festival dobrovolnictví DORT a nastartuj dalších 50 let Brontosaura 🦕

Chci spolupracovat

Zapoj se do koordinace péče o přírodu a památky, pořádání akcí nebo s námi můžeš spolupracovat jako lektor, kuchař či cokoli užitečného pro komunitu Brontosaura, čemu se věnuješ. Kromě níže vypsaných možností nahlédni také na přehled aktuálních příležitostí ke spolupráci.

Koordinace péče o přírodu

Můžeš se zapojit do koordinace budkování v Brně a Praze, sázení stromů, čištění studánek a pečování o další místa krásné přírody. Dle tvých možností se budeš věnovat pořádání akcí, komunikaci s účastníky, propagaci, příprava materiálů, apod.

✉️ akce-priroda@brontosaurus.cz

Ekostánek na festivalech

Vyraz s námi na festivaly a další super akce, kde nám pomůžeš na ekostánku propagovat Brontosaura, prodávat benefiční předměty a zvát na naše akce. Odměnou dostaneš volňáska a užiješ si festival, koncerty a další radosti.

✉️ ekostan@brontosaurus.cz

Dětské akce a oddíly

Výpomoc a koordinace na zajištění akcí pro děti,
rádi tě zapojíme do organizace výtvarné soutěže Duhové střípky, Máme rádi přírodu. Po zaškolení se můžeš zapojit i do vedení kroužku a Brontosauřích dětských oddílů BRĎO.

✉️ sekce.brdo@brontosaurus.cz

Programy pro střední školy

Vyraz s námi na střední školy vést zážitkové výukové programy zaměřené na témata jako dobrovolnictví, biodiverzita, sucho apod. Programy jsou i terénní, můžeš tak motivovat středoškoláky k péči o přírodu přímo v praxi. Nabízíme finanční odměnu na DPP. Máš chuť lektorovat, ozvi se nám!

✉️ programy@brontosaurus.cz

Vzdělávací kurzy a přednášky

Věnuješ se nějakému environmentálnímu tématu, neformálnímu vzdělávání či seberozvoji? Uspořádej s námi kurzy, přednášky a setkání na tobě blízké téma.

✉️ vzdelavani@brontosaurus.cz

Spolupráce s ústředím

Začni s námi spolupráci na jako lektor, mentor, copywriter, fotograf, webař či cokoli dalšího umíš a věříš, že se nám bude hodit. Dále se můžeš přidat do organizace velkých akcí a setkání Hnutí Brontosaurus jako jsou Potáborový festival, Refresh apod.

✉️ hnuti@brontosaurus.cz

Mezinárodní projekty

Vyraz s Brontosaurem na Erasmus+ tréninkový kurz, výměnu mládeže nebo vyjeď jako dobrovolník Evropského sboru solidarity a pomáhej po celém na světě. Zapoj se do našeho organizátorského týmu mezinárodních akcí a aktivit.

✉️ international@brontosaurus.cz

Pořádání akcí

Chceš si vyzkoušet organizování akce na vlastní kůži? Zapoj se dle svých možností jako pomocný organizátor, kuchař, fotograf či koordinátor akcí a soutěží Brontosaura. Jak na to, zjistíš v sekci Chci organizovat.

✉️ dobrovolnictvi@brontosaurus.cz

Máš chuť se více zapojit do Brontosaura? Dej nám vědět o jakou spolupráci máš zájem v této krátké přihlášce. Po vyplnění se ti ozveme s aktuálními příležitostmi.