nabídka focení na BRONTO akcích spolupráce

Datum
Místo
kdekoliv
Kontakt
Pavel Mucha Novotný
+420 731 192 761
novotny.pavlik@seznam.cz

Organizuješ nějakou super Brontosauří víkendovku, nebo tábor na nějaké zajímavé lokalitě a nemáš kapacity zdokumentovat její průběh? Třeba nafotit dobrovolnickou činnost, nebo LARP během akce? No, já bych to zvládl!

Popis činnosti

Delší dobu mě mrzí, že Hnutí Brontosaurus má mega moc, ať už dobrovolnických, tak i nějakých zážitkových akcí, skoro nonstop, na známých i pro někoho neznámých a kouzelných místech, ALE prezentace po akci v podobě fotografií nejsou nic moc, spíše hrozné, nebo nejsou žádné. A chtěl bych to napravit. Nejenom, že účastníci budou mít pěkné vzpomínky uvnitř, že odvedli potřebnou práci, někde na vzácné lokalitě, ale taky z toho můžou mít navždy fotku a organizátor bude mít várku fotek, kterými můžou lákat další a další pomocníky, či účastníky.

Přínos ze spolupráce

Když se zadaří, můžou být pěkné fotky.

Požadavky

Nejsem foto profík, dělám to ve svém volném čase, ale i tak bych řekl, že fotím dost dobře (když mám na to náladu). V posledních letech se zapojuji i do Brontosauří fotografické soutěže - Brontosaurus Žije, kde se mé fotky umisťují na předních příčkách, nejenom, že jsou velmi kvalitní, až skvělé, ale je to také tím, že nemám konkurenci, páč nikdo nefotí akce, nebo je nezveřejňují a tím drží v tajnosti svou lokalitu.


Sice nemám moc času, spíše žádný. Dny si plánuji na 120%, takže mám víc věcí, než zvládnu během dne a noci stihnout, ale třeba se nějaké volné místečko v čase najde. Když bude motivace, třeba nějaká pro mě neznámá lokalita, nebo pořádná výzva, určitě mi to nějak výjde. Dejte mi vědět ;)

Komu se ozvat?

Kontaktní osoba:
Pavel Mucha Novotný
E-mail:
Telefon:
+420 731 192 761