Organizátoři pro krásnou lokaci na konci světa pomoc lokalitě

Datum
Místo
Zastávka v Rychlebských horách
Kontakt
Josef Červinka
+420 705 978 016
zeecko@seznam.cz

V jesenickém výběžku je jedno krásné brontosauří místo. Hledám někoho, kdo by ho se mnou pomáhal rozvíjet. Jak vidíš na mapě, je to ale taaaakhle daleko. Už dlouho hledám někoho, s kým bych vytvořil tým, později snad přátelství, a společně bychom na tomto místě působili jako zavedená, ustálená parta. Chtěl bych zde vybudovat malou komunitu, tvořenou námi a stálými účastníky, kteří by se za námi rádi vraceli. Jsem student pedagogické fakulty z Brna. Je mi 23, jsem trochu dobrodruh :D, Tato lokace ho ze mě tak trochu udělala. Chci ji to proto vrátit. Mám za sebou kurz OHB. Jsem prý kreativní a zdatný v dramaturgii i plánování. Mám zájem začít zde působit od konce léta.

Popis činnosti

Toto místo, má někoho jako správce. Je to pedagog a Brontosaurus, který působí na Zastávce dlouhodobě a hledá organizátory, se kterými by zde spolupracoval. Tento správce by nám pomáhal s řízením práce a její organizací. My bychom se tak soustředili na zážitkový program. Díky tomu bychom mohli působit i v menším týmu. Nemám jasnou vizi akcí, jejich podoby, zaměření, atd. To by bylo na naší domluvě. Mám každopádně rád psychicky/fyzicky náročnější a snad i hlubší programy.

Přínos pro lokalitu

Pomůžeme Zastávku vysekávat z vegetace, kterou tu lehce zarůstá. Budeme štípat dřevo, kosit louky, pomáhat s opravou nově získaného sousedního objektu. Možná také pečovat o stromy a sázet nové.... Aktuální popis práce bychom si mohli ujasnit později.

Přínos ze spolupráce

Přátelství, zkušenosti, přínos pro zajímavé místo, komunitu, pokud jsi nic ještě neorganizoval, pomůžu ti s tím :D

Požadavky

Čas, komunikační schopnosti, nadšení, bylo by skvělé auto a ochota řídit, věkově bych nejraději spolupracoval s lidmi 18-26.

Komu se ozvat?

Kontaktní osoba:
Josef Červinka
E-mail:
Telefon:
+420 705 978 016