Hledá se expediční šéfkuchař/ka organizování akcí

Datum
Místo
Mikulčice - luh
Kontakt
Tereza Došková
+420 723 247 914
doskova.tereza@gmail.com

Tým tábora Expedice Moravská Amazonie hledá človíčka, který dokáže nakrmit přibližně dvacet lidí vegetariánskou nebo veganskou stravou. Jsme tým složený ze zkušených i nezkušených organizátorů ze základního článku Uroboros a už druhým rokem pořádáme parádní akci, která je pro prvoúčastníky dobrodružného ducha. Na expedici se učíme ocenit význam pestré přírody a krajiny všemi smysly a přitom pomáháme s ochranou ptactva a hmyzu, péčí o aleje a budováním zázemí pro činnost dětských brontosauřích oddílů.

Popis činnosti

Nakrmit přibližně dvacet lidí veganskou stravou, řídit objednávky proviantu, chystat svačinky do terénu. Na lokalitě jsou k tomu proměnné podmínky od opravdické kuchyně až po táborový oheň nebo vařič.

Přínos pro lokalitu

Na lokalitě pomáháme včelařům s budováním pestré přírodní zahrady, která je plná užitečného hmyzu a dalších drobných tvorečků, věšíme do lužního lesa ptačí hnízdní budky, čímž pomáháme vracet do krajiny drobné ptáčky. Také pečujeme o nově vysazené aleje.

Přínos ze spolupráce

Uvědomujeme si, že šéfkuchař/ka je srdcem celé akce, proto ji/jeho budeme nosit na rukou. Rozhodně se potkáš se spoustou super lidí, kteří mají blízko k přírodě a dobrodružství a budou tě milovat, protože láska prochází žaludkem. Odvezeš si zkušenost s vařením pro větší počet lidí v náročnějších podmínkách,

Požadavky

Náš kuchař by měl být človíček, který rád vaří uvnitř i venku, rád myslí na ostatní lidi a jejich žaludky a chuťové buňky. S mytím nádobí si šéfkuchař neláme hlavu, má od toho pomocníky - službu. Předchozí zkušenosti s vařením pro více lidí, případně vegetariánskou kuchyní jsou výhodou, nikoli podmínkou. Umíme dodat i recepty.

Komu se ozvat?

Kontaktní osoba:
Tereza Došková
E-mail:
Telefon:
+420 723 247 914