Brontosauří klubové večery - přednášky a workshopy spolupráce

Datum
Místo
Brno
Kontakt
Jakub Kiššík
+420 770 645 444
dobrovolnictvi@brontosaurus.cz
Celý rok mimo letní prázdniny se každé úterý večer setkávamé v klubovně brněnského ústředí u přednášek nebo diskusí na různá témata blízká Brontosaurům - ekologie, environmentalizmus, cestování, dobrovolnictví, kultura, památky, udržitelnost, životní styl a jiné. Někdy si také promítneme dokument, nebo si vyzkoušíme něco nové na praktickém workshopu - například přípravu čaje, jógu, výrobu ptačích budek, nebo kreativní psaní. A posledné úterý v měsíci vždy hrajeme deskovky. Je to opravdu pestré! Aktuálně hledáme nové nápady na témata, přednášející a lektory. 
 

Popis činnosti

Zajímavých podnětů a osobností není nikdy dost, takže pokud máš tip na nějaké téma, které by podle tebe mohlo zarezonovat s brontosauří komunitou, sem s ním. Máš rovnou i tip, kdo by nám o tématu mohl přednášet? Ještě lepší! Už máš za sebou nějaký skvělý workshop či přednášku, které chceš v našem klubovém programu? Nebo chceš rovnou přednášet či facilitovat nějaký workshop? Máš tip na hru, o kterou bychom měli rozšířit našie zásoby deskovek? Neváhej se nám ozvat a napiš Kubovi na dobrovolnictví@brontosaurus.cz
 

Přínos ze spolupráce

Díky této příležitosti můžeš mít skvělý pocit ze smysluplného doporučení. Pokud se rozdhodneš zapojit jako lektor či přednášející, tak budeš mít šanci předat své znalosti a zkušenosti z tvého vlastního téma. Navíc si zdokonalíš dovednosti ve veřejném prezentování či vedení lidí. 

Požadavky

Chuť spolupracovat na smysluplných setkáních v pohodovém kolektivu. 

Komu se ozvat?

Kontaktní osoba:
Jakub Kiššík
E-mail:
Telefon:
+420 770 645 444