Chci se zapojit

Zapoj se do pořádání zážitkových a dobrovolnických akcí, koordinace péče o přírodu nebo s námi začít spolupracovat jako lektor, kuchař či cokoli užitečného pro Brontosaura, čemu se věnuješ.

Pořádání akcí

Chceš si vyzkoušet organizování akce na vlastní kůži? Zapoj se dle svých možností jako pomocný organizátor, kuchař, fotograf apod. Buď se ozvi organizátorům dobrovolnických akcí nebo napiš našim koordinátorům akcí pro doporučení.

Akce příroda: akce-priroda@brontosaurus.cz
Akce památky: pamatky@brontosaurus.cz
Prázdniny s Brontosaurem: psb@brontosaurus.cz

Koordinace péče o přírodu

Můžeš se zapojit do koordinace budkování v Brně a Praze, sázení stromů, čištění studánek a pečování o další místa krásné přírody. Dle tvých možností se budeš věnovat pořádání akcí, komunikaci s účastníky, propagaci, příprava materiálů, apod.

✉️ akce-priroda@brontosaurus.cz

Ekostánek na festivalech

Vyraz s námi na festivaly a další super akce, kde nám pomůžeš na ekostánku propagovat Brontosaura, prodávat benefiční předměty a zvát na naše akce. Odměnou dostaneš volňáska a užiješ si festival, koncerty a další radosti.

✉️ ekostan@brontosaurus.cz

Dětské akce a oddíly

Výpomoc a koordinace na zajištění akcí pro děti,
rádi tě zapojíme do organizace výtvarné soutěže Duhové střípky, Máme rádi přírodu. Po zaškolení se můžeš zapojit i do vedení kroužku a Brontosauřích dětských oddílů BRĎO.

✉️ sekce.brdo@brontosaurus.cz

Programy pro střední školy

Vyraz s námi na střední školy vést zážitkové výukové programy zaměřené na témata jako dobrovolnictví, biodiverzita, sucho apod. Programy jsou i terénní, můžeš tak motivovat středoškoláky k péči o přírodu přímo v praxi. Nabízíme finanční odměnu na DPP. Máš chuť lektorovat, ozvi se nám!

✉️ programy@brontosaurus.cz

Spolupráce s ústředím

Začni s námi spolupráci na jako lektor, mentor, copywriter, fotograf, webař či cokoli dalšího umíš a věříš, že se nám bude hodit. Dále se můžeš přidat do organizace velkých akcí a setkání Hnutí Brontosaurus jako jsou Potáborový festival, Refresh apod.

✉️ hnuti@brontosaurus.cz

Mezinárodní projekty

Vyraz s Brontosaurem na Erasmus+ tréninkový kurz, výměnu mládeže nebo se zapoj jako dobrovolník Evropského sboru solidarity pomáhej přírodě, památkám i lidem po celém na světě.

✉️ international@brontosaurus.cz

Máš chuť se více zapojit do Brontosaura? Dej nám vědět o jakou spolupráci máš zájem v této krátké přihlášce. Po vyplnění se ti ozveme s aktuálními příležitostmi k zapojení.