Do bosa stezkou...

akce příroda
víkendovka
Datum
Místo Švýcárna
Věk 16–32 let
Začátek akce
Cena od 180,-Kč Kč
Kontaktní osoba Robert Kubáň
603 375 481
modry.kamen12@gmail.com
Web akce: svycarna.eu
Akce je vhodná i pro ty, co s námi jedou poprvé.

Co na nás čeká

Pojďme vnímat přírodu, sebe i druhé bez překážet. Tak, jako když vykročíš lesní pěšinou na boso. Cítíš každý dotyk s pěšinou, se zemí. Pojednou se stane každý krok prožitkem, zážitkem, spojením se zemí. Pojď objevovat to co je přirozené. Jako ponořit se do chladivého potoka a potom na boso vykročit bez masky a brnění... V údolí kde se nachází Ekologické volnočasové centrum Švýcárna tě provedeme několika zážitkovými technikami, spojíme naše síly při tvořivé práci a předáme tě do náruče okolních lesů, skal a jeskyní. Hluboké josefovské údolí v Moravském krasu ukrývá mnohá tajemství. Nespoutaný meandrující potok, vysoké kopce, skály, hluboké lesy plné zvěře a cca 180 jeskyní již v pradávnu vedli lidi k zasvěcení tohoto místa nejvyšším božstvům a téměř uprostřed tohoto údolí stojí právě Švýcárna….

Co, kde a jak

Účastnický poplatek je dobrovolný. (Doporučený je 180 Kč/den) Místo je rezervované po zaslání z části vratné zálohy (viz. doporučený příspěvek) ve výši 387,-Kč. V případě neúčasti záloha propadá ve prospěch akce. Je možné ale za sebe najít náhradníka, na kterého celou zálohu přepíšeme.. Pokud by účastnický poplatek nebo záloha byly překážkou v tvé účasti, tak nám zavolej a domluvíme se :) Na této akci se potkáš i s dobrovolníky dobrovolnické organizace TamJdem Provázet tě bude Robby, Zuzka a spol.

Dobrovolnická pomoc

Čeká nás práce okolo areálu EVC Švýcárna. Budeme pomáhat jak při rekonstrukci historické budovy Švýcárna, tak při přípravě louky na kosení (odstraňování spadených větví a stromů, odstraňování náletů)

Organizační tým

Těší se na tebe Robby a spol..

Kontakt

Kontaktní osoba: Robert Kubáň
E-mail: modry.kamen12@gmail.com
Telefon: 603 375 481
Webová stránka: odkaz