Gott mit uns!

akce památky
víkendovka
Datum
Místo Porta coeli (klášter)
Věk 15–26 let
Cena 140/100 Kč
Kontaktní osoba Fanda
774 132 003
gottmituns@brontosaurus.cz

Co na nás čeká

Píše se druhá polovina třicátých let, hospodářská krize drtí mnohé a každý hledá tu nejlepší cestu jak přežít. Tohle platí a platilo všude na světě, ale dvakrát více to platí teď, v pohraničí, v Sudetech. Společnost díky svému složení štěpí ve dví a dobré sousedské vztahy mohou vzít rychle za své. Dříve byli všichni sousedi, dnes se pomalu odcizují a nazývají se Čechy, Němci a navzájem na sebe hledí přes prsty. Někteří se radikalizují, jiní se snaží sousedy ještě stmelit, ale není to již marné? Přijeď a staň se na víkend obyvatelem malé vesnice v pohraničí a prožij si malá životní dramata na pozadí velkých dějinných událostí.

Co, kde a jak

Čeká nás nabušený LARPový program s velmi silnou atmosférou podpořenou geniem loci starého kláštera. Spát budeme na postelích, jak se na dvacáté století sluší, sami si uvaříme českou i německou kuchyni a večer si zazpíváme nějaké hity dvacátých a třicátých let, možná i mladší.

Dobrovolnická pomoc

Dobrovolnická práce bude zaměřená na pomoc klášteru a sadům okolo něj. Přesná podoba práce ještě není jistá, ale pravděpodobně půjde o vyklízení, práci v sadě, jako je třeba vyřezávání náletů nebo pálení biouhlí.

Malá ochutnávka

Jsme Fénixové a baví nás silné příběhy, divoká zábava, neokoukané hry a magická atmosféra...

Organizační tým

Těší se na tebe Fanda, Tom, Zoe a Vítek.

Kontakt

Kontaktní osoba: Fanda
E-mail: gottmituns@brontosaurus.cz
Telefon: 774 132 003