Srovnej si to!

akce památky
víkendovka
Datum
Místo zámek Lesní Hluboké
Věk 18–40 let
Cena 400 Kč
Kontaktní osoba Kateřina Malá
731 281 977
mala.katy@outlook.cz

Co na nás čeká

Je úspěch víc než jistota? Smysluplnost práce víc než volný čas? Je přátelství důležitější než bezpečí? Pojď s námi zjistit, jak se ti změní životní hodnoty za hranicí pohodlí. Odpojen od vnějšího světa budeš prozkoumávat, co je pro tebe opravdu důležité. Společně budeme čelit nástrahám světa, kde není nic jak dřív. Těšit se můžeš na chvíle plné napětí, těžká rozhodnutí, fyzický odvar ale i na čas odpočinku a souznění s přírodou. Společně budeme pracovat v lese, poznávat se (navzájem i sebe), strachovat se a radovat se, a hlavně těšit se z opravdového bytí. Přijeď… A srovnej si to!

Co, kde a jak

„Srovnej si to“ je čtyřdenní zážitková dobrovolnická akce, během které pomůžeme lokalitě v okolí zámku Lesní Hluboké a zažijeme prodloužený víkend plný zážitků. Zázemí akce je přímo nádherných prostorech zámku. Budeme moci využít kuchyňku a prostornou jídelnu v prvním podlaží. Spát budeme v pokojích v patře. Bude potřeba mít s sebou spacák a karimatku. Stravování je zajištěno po celou dobu akce od pátečního večera po úterní snídani. Sejdeme se v pátek v podvečer ve vesnici Lesní Hluboké, seznámíme se a pustíme se společně do prozkoumání okolí. Sobotní, nedělní a pondělní dopoledne budeme trávit dobrovolnickou prací v lese. Odpoledne a večer si užijeme nadupaný zážitkový program, ale bude čas i na zpomalení a odpočinek. V úterý si dáme poslední společnou snídani a během dopoledne se rozloučíme. Akce je vhodná jak pro ostřílené brontosaury, tak pro úplně nováčky, kteří váhají, jestli na akci vyrazit. Není se čeho bát, společně si to užijeme a srovnáme.

Dobrovolnická pomoc

Společně budeme pracovat na zvelebování okolí zámku Lesní Hluboké. Hlavní část práce bude probíhat v lese, který patří k zámku. Budeme pomáhat obnovovat les například vysekáváním náletových křoviny nebo sázením nových stromků. Součástí práce mohou být další činnosti podle aktuální potřeby a uvážení správce lesa (příprava oplocení pro nově vznikající les, odstraňování větví po kácení).

Malá ochutnávka

Organizační tým

Těší se na tebe Martin, Michal, Kateřina, Karolína, Veronika, Jindřich.

Kontakt

Kontaktní osoba: Kateřina Malá
E-mail: mala.katy@outlook.cz
Telefon: 731 281 977