Olomoucký piknik
| Datum | |
|---|---|
| Místo | Poděbrady- Horka nad Moravou |
| Začátek akce | |
| Cena | Dobrovolné |
| Kontaktní osoba |
Cuketa +420 608 213 476 annamachackova14@gmail.com |
Co na nás čeká
Ahoj! Zveme vás na další olomoucký klub. Tentokrát to bude (skoro)letní piknik na Poděbradech. Posdílíme plány na léto, zahrajeme deskovky, vykoupeme se, večer si zazpíváme u ohně (kdo chce, může venku přespat) a sníme spoustu jídla. Taky bude možnost si zkusit žonglování a projít se po slacklině. Zvaní jsou všichni (i přespolní kamarádi)!
Co, kde a jak
Potkáme se ve čtvrtek 11. června o půl šesté na Poděbradech. Dostanete se tam, autobusem číslo 20 a 18. Piknik bude u hlavních pláží kousek od restaurace, tady je plus mínus bod na mapě: https://mapy.com/s/kerozahuma. Večer se přesuneme k ohništi a zazpíváme si pár písniček. Uvítáme, když vezmete něco z tohoto seznamu: dobré jídlo a pití, kamarádi, deskovky, hudební nástroj, plavky, něco na vyrábění, něco na opečení u ohně, kolo a dobrou náladu. V případě otázek, nebo nejasností se nebojte ozvat organizatorům. Akci pořádá olomoucký klubový tým.
Malá ochutnávka
Na fotkách se můžete podívat jak jsme si užili minulý klub, na kterém jsme hráli retrohry:).
Organizační tým
Těší se na tebe Cuketa, Mára a Káťa.
Pořádá Rozruch