Slunce, bahno a pár doutníků

akce příroda
víkendovka
Datum
Místo Horka nad Moravou, Sluňákov
Věk 15–26 let
Cena 200
Kontaktní osoba Cuketa
+420 608 213 476
annamachackova14@gmail.com

Tato akce již proběhla.
Buď se vrať se zpět, nebo se podívej co se chystá.

Co na nás čeká

Vždyť to bahno přece nebolí, za chvíli uschne, pak se odrolí. Kdy naposledy jsi měl/a možnost se pořádně vykoupat v bahně? Na naší víkendovce se ti to poštěstí. Kromě toho nás čeká spoustu dalšího!

Co, kde a jak

Čeká tě kratší víkendovka v Ekocentru Sluňákov, které je kousek od Olomouce. Budeme poznávat život v tůních i mimo ně, zahrajeme si pár her, zazpíváme u ohně a užijeme spoustu zábavy.

Strava: Na ohni si budeme vařit společné vegetariánské jídlo.

Program: Potkáme se v sobotu ráno v Horce nad Moravou a pustíme se do práce. Po práci bude bádací část víkendovky. Těšit se můžete i na přednášku od pracovníka Sluňákova a super hry. V neděli nás čeká další část programu a rozloučíme se krátce po obědě aby se všichni stihli dostat domů.

  • Ubytování: Budeme mít k dispozici učebnu, kde se dá spát na zemi na karimatkách. Kdo chce může spát venku pod širákem.
  • Strava: vegetariánská

Dobrovolnická pomoc

V sobotu budeme vytrhávat orobince a další plevel z tůní, které slouží ke vzdělávacím účelům. Práce bude hodně bahnitá :). Budeme pracovat zhruba 4 hodiny. Vzhledem k povaze práce doporučujeme si vzít vysoké gumáky, pokud máš možnost, tak broďáky. Jestli nemáš, nevěš hlavu, něco máme na půjčení.

Na akci budeme pracovat přibližně 4 hodiny denně.

Malá ochutnávka

Organizační tým

Těší se na tebe Cuketa, Anežka, Ami, Terka, Zdeňča a Ovečka.
Pořádá Rozruch

Kontakt

Kontaktní osoba: Cuketa
E-mail: annamachackova14@gmail.com
Telefon: +420 608 213 476