Šetrně ukliďme svíčky na Korzu Národní

jednodenní
Datum
Místo náměstí Václava Havla, Praha
Věk 15–66 let
Začátek akce
Cena bez poplatku
Kontaktní osoba Kuba
+420 728 344 633
praha@brontosaurus.cz
Web akce: facebook.com

Tato akce již proběhla.
Buď se vrať se zpět, nebo se podívej co se chystá.

Co na nás čeká

Oslav 17. listopad dobrovolnicky! Pomoz s šetrným úklidem svíček na Korzu Národní.


K oslavám 17. listopadu lidé každoročně zapalují nejen v Praze velké množství svíček. Na Národní třídě u piety je jich po skončení Korza tak vysoký počet, kdy je potřeba je z části odklidit, a to hlavně ze silnice, aby nebránily provozu v následující dny.

Co, kde a jak

Sraz: 17. 11. ve 22:00 na náměstí Václava Havla – u Nové scény Národního divadla

Dobrovolnická pomoc

Naším úkolem bude část svíček šetrně uklidit vzhledem k pietě a významnosti místa.


Zároveň chceme, aby došlo k co nejvíce ekologické likvidaci svíček jak jen bude možné. Po přenesení části svíček do blízkých prostorů, dojde k roztřídění na nevyhořelé svíčky, které věnujeme kostelu sv. Voršily. Nepoužitelné svíčky rozebereme na jednotlivé materiály, aby se dále zrecyklovaly.

Na akci budeme pracovat přibližně 2 hodiny denně.

Malá ochutnávka

Akci pořádá Regionální centrum Hnutí Brontosaurus Praha a Díky, že můžem.

Hnutí Brontosaurus pořádá dobrovolnické a zážitkové akce, na kterých se pomáhá přírodě, památkám a lidem. Díky, že můžem je neziskový spolek tvořený studenty a mladými lidmi, kteří se zajímají o svět kolem sebe. Připomínají hodnoty svobody a demokracie nejen současné generaci.

Organizační tým

Těší se na tebe Kuba a tým Díky, že můžem.
Pořádá RC HB Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Kuba
E-mail: praha@brontosaurus.cz
Telefon: +420 728 344 633
Webová stránka: odkaz