Luční setkání 2024

akce příroda
víkendovka
Datum
Místo EVC Švýcárna (CHKO Moravský kras)
Věk 16–38 let
Začátek akce
Cena 190/383
Kontaktní osoba Robby
+420 603 375 481
modry.kamen@centrum.cz
Web akce: svycarna.eu
Akce je vhodná i pro ty, co s námi jedou poprvé.

Co na nás čeká

Dny i noci provoněné posečenou loukou, poznávání okolní přírody, zpívání a povídání historek u táboráku, hříčky a tvoření. To všechno doprovází tradiční kosení údolní louky v Moravském krasu. Přidáš se k nám? Předchozí zkušenosti s kosením nejsou podmínkou. Rádi Tě zaučíme a získáš i spoustu zajímavých informací a praktických dovedností. 

Co, kde a jak

Čeká tě dobrovolnicko-zážitková víkendovka v srdci Moravského krasu - na EVC Švýcárně. Spát se bude v Dobordomečku, jídlo bude převážně vegetariánské. Na akci vítáme všechny duchem mladé lidi, kteří mají zájem o kosení.

-----------------------------

Účastnický příspěvek je dobrovolný: Doporučená cena je 190,- Kč/den, ale záleží ba tvých finančních možnostech. Místo je rezervované po zaslání příspěvku ve výši 383,-Kč, a to do max. 5-ti dnů od zaslání přihlášky. Tento příspěvek můžeš dle tvého uvážení na akci zvýšit nebo snížit. Pokud by byla ohrožena tvoje účast, protože nemůžeš zaslat příspěvek, dej nám vědět a domluvíme se individuálně.


V případě neúčasti zaslaný příspěvek propadá ve prospěch akce. Je ale možné za sebe najít náhradníka, na kterého ho celý přepíšeme. 

  • Ubytování: V objektu Seník v areálu EVC Švýcárna.
  • Strava: vegetariánská

Dobrovolnická pomoc

Kosit budeme jako vždy mokřadní louku za Švýcárnou v NPR Býčí skála v CHKO Moravský kras. Cílem je podpora diversity rostlinstva za účelem sekundárního zvýšení druhové rozmanitosti bezobratlých.

Na akci budeme pracovat přibližně 8 hodin denně.

Malá ochutnávka

Organizační tým

Těší se na tebe Robby, Michal, Luboš a spol..
Pořádá Modrý Kámen

Kontakt

Kontaktní osoba: Robby
E-mail: modry.kamen@centrum.cz
Telefon: +420 603 375 481
Webová stránka: odkaz