Hledání čtyřlístku

akce příroda
víkendovka
Datum
Místo Klubovna Čejkovice
Věk 17–27 let
Začátek akce
Cena 250 Kč
Kontaktní osoba Rozárka
+420 604 651 109
rosalie.siklarova@email.cz
Web akce: facebook.com

Co na nás čeká


Momentálně máme kapacitu naplněnou, ale určitě se můžete přihlásit jako náhradníci, třeba se na vás dostane.


🍀Čtyřlístek je již od nepaměti symbolem štěstí a naděje. Již staří Keltové nosili čtyřlístek jako amulet, který jim dával magickou ochranu a odvracel smůlu. 


Ale co je to to štěstí? Co si pod tímto slovem má člověk představit? Je to padesátikoruna nalezená uprostřed cesty? Otočení volantu a zabránění srážky s autem? Moment klidu po dlouhém těžkém dni v práci? Trefit se napoprvé do koše kapesníkem? Nalezení... čtyřlístku?


Prvního března se potkáme v Čejkovicách, nedaleko Brna, a půjdeme společně zmapovat a prozkoumat, co každého z nás dělá šťastným, co je ten náš “čtyřlístek.”

Co, kde a jak

Čeká tě víkend, který se bude skládat ze smysluplně stráveného času - dobrovolnické práce, ale i zaslouženého relaxu, kde budeme filosofovat nad smyslem života. Samozřejmě nebudou chybět ani sociální okénka pro navázání nových přátelství.


Zázemí budeme mít v klubovně v Čejkovicích, kde budeme spát na zemi na vlastních karimatkách ve spacácích. Součástí zázemí je společenská místnost, v okolí je park a přírodní zahrada.

  • Ubytování: Klubovna Čejkovice
  • Strava: ne-vegetariánská, vegetariánská

Dobrovolnická pomoc

Během víkendu pomůžeme s údržbou přírodní zahrady, která je v těsné blízkosti klubovny a zapojíme se do péče o ptačí štěstí. Naší pomocí podpoříme více jak desetiletý projekt, který se zabývá věšením a následnou údržbou vhodných ptačích domovů - budek.


A pokud se jaro objeví dříve, zasadíme dlouho plánované stromořadí ovocných stromů, které bude dělat v létě příjemný stín cyklistům a kolemjdoucím.

Na akci budeme pracovat přibližně 6 hodin denně.

Malá ochutnávkaMomentálně máme kapacitu naplněnou, ale určitě se můžete přihlásit jako náhradníci, třeba se na vás dostane.

Organizační tým

Těší se na tebe Mucha, Kristý, Rozárka, Vojta, Kristián a naše garantka Alča.
Pořádá BRĎO Čejkovice

Kontakt

Kontaktní osoba: Rozárka
E-mail: rosalie.siklarova@email.cz
Telefon: +420 604 651 109
Webová stránka: odkaz