Brontosauří olympiáda 2024 aneb boj o Zlaté trenky

Retro akce
víkendovka
Datum
Místo ZŠ Novoměstská, Brno
Věk 3–99 let
Cena 300-700
Kontaktní osoba Michal Polda Polanský
+420 608 271 026
poldam@seznam.cz
Web akce: olympiada.brontosaurus.cz

Co na nás čeká

Zveme Tě na Velké jarní setkání!

 

Pro potěchu (nejen) Olympských bohů budeš zápolit o čest, slávu a roucho nejvzácnější,

 

Zlaté trenky!

 

Také potkáš přátele z táborů, článků, OHB, ... a zažiješ radost z pohybu, vítězství i odpočinku. Dáš si pořádně do těla a objevíš svaly, o kterých možná zatím ani nevíš:-D.

Co, kde a jak


Můžeš se těšit na tradiční BrontOlympijské disciplíny (frisbee, volejbal, plavání, běh, ringo, přeskoky přes lano) a nejlepší výběr těch netradičních (budkování, pantomima, petangue, diskgolf, zalévání stromů,…).


Soutěží 8-12 členné smíšené týmy.

Vždy je ale třeba, aby v týmu bylo alespoň 6 sportovců od 15 let a max. 8 mezi 15 a 40 lety. Abychom si Olympijské zápolení užili a také předešli zraněním, mohou mít sportovci starší i mladší v týmu navíc podobně starého parťáka nebo parťačku.


Tým nominuje své zástupce do různých disciplín, které budou navrženy tak, aby se uplatnil každý podle svého věku a schopností. Detaily a bodování zatím ladíme s ohledem na bezpečnost a férovost, ale všechno včas zveřejníme.Harmonogram:


Sejdeme se v pátek od 16h na ZŠ Novoměstská v Brně, kde kapitáni zkompletují své týmy a nominují své reprezentanty do jednotlivých disciplín.


Večer se můžete těšit na velkolepé zahájení Olympiády.


Následuje poslední trénink týmů a volná zábava, která postupně přejde ve večerku a společné hraní v oddělených prostorách. Spát se bude v tělocvičnách na vlastních karimatkách.


Po vydatné snídani se v 8h vydáme na sportoviště do Zamilovaného hájku, kde nás čeká sobota plná sportu, fandění i vzpomínání na společné zážitky.


Pak se přesuneme na bazén a čistí a voňaví zpátky do tělocvičny na večeři a večerní program. Společné hraní si užijí Ti, co mají ještě sílu:-).


Druhý den nás čekají dohrávky posledních turnajů a vyhlášení vítězů. Ti získají nejen nehynoucí čest a slávu, ale především privilegium až do další Olympiády nosit Zlaté trenky samotného boha Dia, které si tímto způsobem předává už několik generací slavných sportovců a sportovkyň.Co budeš potřebovat:


Hlavně nezapomeň dobrou náladu a touhu užít si setkání s přáteli i soutěžení o Zlaté trenky!

Budeš potřebovat sportovní oblečení a boty do tělocvičny i na ven, pokrývku hlavy, plavky, spací a hygienické potřeby, vlastní léky, ešus nebo misku, hrnek, příbor, velkou PETku na vodu, jídlo na pátek, frisbee, ringa, balon, atd. na trénování v rámci týmu, oblíbený hudební nástroj a velikou tašku na medaile;-).

  • Ubytování: Na spaní, hraní a částečně i program máme zamluveny tělocvičny ZŠ Novoměstská. Spí se ve vlastních spacácích na karimatkách. K dispozici budeme mít i šatny se sprchami.
  • Strava: vegetariánská

Malá ochutnávka

Brontosauří Olympiáda má bohatou tradici od roku 1995, kdy se v Třebíči konal 1. ročník pod taktovkou ZČ HB Zvonek. Během 22 ročníků se u pořádání vystřídal Orchis, Campanula Barbata i Slunovrat. Spoustu fotek a videí z předchozích ročníků najdete na http://olympiada.brontosaurus.cz. Letošní ročník pořádáme jako Retro akci, protože až do roku 2015 doplňovala mozaiku úžasných akcí které Hnutí Brontosaurus pořádá a rádi bychom inspirovali nové nadšence, aby tuto tradici obnovili.

Z fotek níže můžeš nasát skvělou atmosféru, která na Olympiádách tradičně panovala. Těšíme se na Tebe a na další úžasné zážitky, které nás tam čekají.

Organizační tým

Těší se na tebe Jupíčert, Anna, Polda, Branislav a Ivana.
Pořádá Orchis

Kontakt

Kontaktní osoba: Michal Polda Polanský
E-mail: poldam@seznam.cz
Telefon: +420 608 271 026
Webová stránka: odkaz