Z Nitra

akce příroda
víkendovka
Datum
Místo Zenové centrum Vrážné
Věk 15–99 let
Cena 300
Kontaktní osoba Blonďák
+420 728 487 630
lamanchy@gmail.com
Web akce: fb.me

Co na nás čeká

Dívek a žen máme již dost, sháníme ještě nějaké kluky či muže :)

 

Přijeď ochutnat po kouskách z nenásilné komunikace, zenových meditací a jógy!

V inspirativním a klidném prostředí Zenového centra se můžeš naladit na své nitro a vyzkoušet si základní cvičení vycházející z přístupu nenásilné komunikace (NVC), zenovou meditaci nebo se protáhnout při cvičení jógy, práci na zahradě a procházkách v přírodě. V rámci základů nenásilné komunikace se budeme věnovat zejména rozpoznávání a pojmenovávání vlastních pocitů a potřeb, aktivnímu naslouchání a empatii k druhému člověku a čtyřem základním krokům NVC (pozorování, pocity, potřeby, prosby), případně dalším myšlenkám, jak bude chuť a čas :)

Co, kde a jak

Víkendovka se koná v Zenovém centru ve Vrážném, kde budeme i spát a vařit si. Strava na akci je veganská (i v centru se jí vegetariánsky až vegansky), takže protentokrát prosím nechte klobásky doma ;) Akce bude spíše klidně laděná, budeme se věnovat zejména komunikačním cvičením v rámci nenásilky, protáhneme se u jógy, abychom potom zase zatuhli u zenové meditace (nebo naopak?), těšit se můžete ale i na zpívání s kytarou, kopu smíchu, procházky do okolní krásné přírody a snad i na veselé zenové historky opata Jirky.

  • Ubytování: Budeme ubytovaní v prostorách Zenového centra, spát se bude ve společné místnosti na matracích (ve vlastním spacáku).
  • Strava: veganská

Dobrovolnická pomoc

Budeme pomáhat v areálu Zenového centra zejména s přípravou dřeva na topení, případně se zimními pracemi na zahradě.

Na akci budeme pracovat přibližně 6 hodin denně.

Malá ochutnávka

Organizační tým

Těší se na tebe Lucie, Karin, Blonďák a Beáta.
Pořádá Orchis

Kontakt

Kontaktní osoba: Blonďák
E-mail: lamanchy@gmail.com
Telefon: +420 728 487 630
Webová stránka: odkaz