Do bosa stezkou III...

akce příroda
víkendovka
Datum
Místo EVC Švýcárna (CHKO Moravský kras)
Věk 16–30 let
Začátek akce
Cena 387
Kontaktní osoba Robby
+420 603 375 481
modry.kamen@centrum.cz
Web akce: svycarna.eu

Co na nás čeká

Hluboké josefovské údolí v Moravském krasu ukrývá mnohá tajemství. Nespoutaný meandrující potok, vysoké kopce, skály, hluboké lesy plné zvěře a cca 180 jeskyní již v pradávnu vedli lidi k zasvěcení tohoto místa nejvyšším božstvům a téměř uprostřed tohoto údolí stojí právě Švýcárna….

Co, kde a jak

Pojďme vnímat přírodu, sebe i druhé bez překážet. Tak, jako když vykročíš lesní pěšinou na boso. Cítíš každý dotyk s pěšinou, se zemí. Pojednou se stane každý krok prožitkem, zážitkem, spojením se zemí. Pojď objevovat to co je přirozené. Jako ponořit se do chladivého potoka a potom na boso vykročit bez masky a brnění... V údolí kde se nachází Ekologické volnočasové centrum Švýcárna tě provedeme několika zážitkovými technikami, spojíme naše síly při tvořivé práci a předáme tě do náruče okolních lesů, skal a jeskyní.

  • Ubytování: V objektu na matracích nebo postelích.
  • Strava: vegetariánská

Dobrovolnická pomoc

Čeká nás práce okolo areálu EVC Švýcárna. Budeme pomáhat jak při rekonstrukci historické budovy Švýcárna, tak při přípravě louky na kosení (odstraňování spadených větví a stromů, odstraňování náletů)

Na akci budeme pracovat přibližně 6 hodin denně.

Malá ochutnávka

Organizační tým

Těší se na tebe Robby a Agáta.
Pořádá Modrý Kámen

Kontakt

Kontaktní osoba: Robby
E-mail: modry.kamen@centrum.cz
Telefon: +420 603 375 481
Webová stránka: odkaz