RESTART
Datum | |
---|---|
Místo | Porta coeli (klášter) |
Věk | 15–26 let |
Začátek akce | |
Cena | 250 |
Kontaktní osoba |
Jakub Šafář +420 736 229 165 ksanda2001@seznam.cz |
Co na nás čeká
Skutečná pravda není totéž, co první dojem. Zánik nemusí znamenat úpadek či katastrofu. ...Taky chceš vědět víc? Ponoř se s námi do tajemství kláštera Porta Coeli v Tišnově a zjisti, co má společného biouhel a restart člověka i přírody.
Co, kde a jak
Akce bude v prostoru starobylého kláštera v Předklášteří a spát se bude na karimatkách, ale vevnitř v budově. Jídlo bude tak jak je na brontosauřích akcích zvykem vegetariánské, ale nemusíš se obávat hladu. Dobrovolnickou činností bude práce ve starém sadu.
Dobrovolnická pomoc
Budeme pomáhat s obnovou starého zanedbaného sadu který patří klášteru. Jde hlavně o mýcení zarostlého prostoru, pálení haluzí pro výrobu biouhle.
Malá ochutnávka
Jedná se o účastnickou víkendovku zážitkového organizátorského kurzu cestičky, takže první víkendová akce našeho týmu. Na vybrané lokalitě probíhají dobrovolnické akce pravidelně.
Organizační tým
Pořádá 1.BRĎO Tišnov GINGO