Oddílovky Ještěrky Moravská STARŠÍ

dlouhodobá
Datum
Místo Klubovna Moravská Nová Ves
Věk 11–14 let
Začátek akce
Cena 300
Kontaktní osoba Leona Helešicová
+420 721 419 563
helesicova.leona@gmail.com
Web akce: vlkani.brontosaurus.cz

Co na nás čeká

Jsme skupina dětí, vedoucích a jejich pomocníků působících v dětských oddílech po celé republice pod hlavičkou Hnutí Brontosaurus. BRĎO je jednoduchá zkratka, která označuje Brontosauří dětské oddíly. Zabýváme se stejnou činností jako jiné podobné organizace. Snažíme se ale do našeho zážitkového programu navíc zařazovat prvky ekologické výchovy uzpůsobené dětem a jejich potřebám. Právě spojením zážitků s ekologickou výchovou se nám daří probouzet v dětech zájem o přírodu a její ochranu. Aktivity BRĎO oddílů se vyznačují svojí hravostí a pestrými formami, ve kterých jsou realizovány. Do palety našich akcí spadají pravidelné oddílové schůzky, dobrodružné výpravy a pobyty v přírodě, nejrůznější akce pro veřejnost a samozřejmě také letní tábory. Naší snahou je také pořádat co nejvíce akcí, kde děti sami aktivně přispějí k ochraně přírody ať už je to vyvěšením ptačích budek a krmítek, vyčištěním lesní studánky nebo výsadbou zeleně.

Co, kde a jak

Ještěrky starší Oddílovky každý čtvrtek od 17:30 do 19:00. První Oddílovka 15.9.2022. Oddíl je určený pro děti od 5. do 9. třídy. Celoroční hra s tématem čar a kouzel. Vedoucí Leona Helešicová 721419563 helesicova.leona@gmail.com Instruktorky Elisabet Truhlářová a Nikola Hřebačková

Dobrovolnická pomoc

Oddíl Ještěrky jsou dětský oddíl působící v Moravské Nové Vsi. Jsou součástí základního článku Vlkani. Oddílovky jsou každý pátek od 17:30 do 19:30 Pro děti je nachystán pestrý program na téma starověkého Řecka. Hry budou sportovní i na přemýšlení, soutěžní i nesoutěžní, týmové i samostatné. Oddíl je určen pro děti od 11 do 14 let.

Malá ochutnávka

Organizační tým

Těší se na tebe Lejča Helešicová, Nikola Hřebačková, Elis Truhlářová.
Pořádá BRĎO Vlkani

Kontakt

Kontaktní osoba: Leona Helešicová
E-mail: helesicova.leona@gmail.com
Telefon: +420 721 419 563
Webová stránka: odkaz