REIKI - DO - Otevřený víkend Program

22-24.2.2019 Sraz: 20:00

Co na nás čeká:
Víkend pro všechny, kteří se chtějí s REIKI seznámit, nebo si chtějí prohloubit to, co již znají. Vhodné pro všechny stupně REIKI i začátečníky. Kromě hlubšího poznání technik REIKI bude víkend obohacen i o OSHO meditace a speciální techniku pročištění a posílení čaker s přípravou na REIKI Restart. Zároveň za příplatek 320,-Kč bude možné si nechat udělat REIKI zasvěcení nebo REIKI revitalizaci (Revitalizaci pro ty, co již některý stupeň REIKI mají). Jedná se o víkend v rámci komplexní školy REIKI-DO pod názvem "Cesta Modrého kamene".

Co, kde a jak:
Akce se koná na EVC Švýcárna (CHKO Moravský kras)

Přihlášení: Počet účastníků je omezen na cca 14. Svoji účast potvrď pomocí přihlašovadla a zasláním nevratné zálohy ve výši 980,-Kč. Zbytek se doplácí až na akci. Záloha je nevratná, ale je možné za sebe najít náhradníka.

Cena REIKI - DO I. ....pro účastníky našich kurzů v Brně, pro studenty a nezaměstnané do 26 let 1820,-Kč/víkend, pro ostatní 2420,- Kč/víkend.

V případě přihlášení se párů je pro oba případné zasvěcení nebo revitalizace zdarma !

V ceně je ubytování na postelích nebo matracích (pokoje a společenská místnost - ubytování podle domluvy), strava, materiálně - technické zajištění akce, lektorné atd. Příplatek lůžkoviny s povlečením 140,-Kč/akce.

Malá ochutnávka:
Jedná se ji o cca 18 ročník, tedy akci s dlouholetou tradicí.


Druh: Prožitková
Pomůžeme s: Akce je nepracovní.
Místo: Švýcárna
(EVC Švýcárna, CHKO Moravský kras)
Věk: od 15 do 99 let
Pořádající ZČ nebo klub: ZČ HB Modrý kámen
Organizátorský tým: Robby Kubáň, Zuzana Škopová a spol.
Účastnický poplatek (Kč): od 1820,-Kč
Přihlášení a kontakt: Robby Kubáň
Telefon: 603375481
Email: modry.kamen@centrum.cz
Web: svycarna.eu/node/812

Najdi svou akci