Konference

Naděje pro Zemi: Hlas mladé generace v environmentálním hnutí

📅 SAVE THE DATE: 26. – 27. 1. 2024 v Brně

Jakou roli hrála, hraje a bude hrát generace mladých lidí v environmentálním hnutí A je její hlas v důležitých tématech dostatečně slyšet? Mohou mladí lidé zvrátit chod věcí a přinést naději pro Zemi? A co k tomu potřebují?

Konference Naděje pro Zemi je tvořena mladými lidmi aktivními v environmentálním hnutí a je o nich a pro ně. Rádi bychom vytvořili platformu, kde se mohou mladí lidé vzájemně inspirovat a propojit, sdílet své zkušenosti, nápady a příklady jejich dobré praxe nebo se na praktických workshopech naučit dovednosti, které jim pomohou v jejich aktivitě pro životní prostředí. 

Chceme zviditelnit množství aktivit, které mladí dělají pro přírodu a životní prostředí, ať už sami za sebe nebo v rámci organizací, které je sdružují a podporují. Rádi bychom také vytvořili pro mladé lidi prostor setkat se na konferenci se zástupci různých neziskových environmentálních organizací a se zástupci veřejné správy.

Během konference se můžete těšit nejen na přednášky a panelové diskuze se zajímavými osobnostmi a odborníky, ale také na praktické workshopy, sdílení zkušeností a dobré praxe, nabídky možností na zapojení do různých projektů a organizací nebo také na sdílení vlastních příběhů či pocitů v rámci workshopů nenásilné komunikace a councilů. Velký prostor bude vyčleněn pro zapojení a příspěvky samotných účastníků. Těšit se můžete samozřejmě i na doprovodný program (čajovnu, vernisáž výstavy Příběhy nadšení, zahájení oslav, koncert, večerní raut,…) a veganské občerstvení a dobré kafe! Konferenci pořádá Hnutí Brontosaurus v rámci oslav 50 let činnosti

📰 Chceš se dozvědět novinky ohledně konference a přihlašování jako první? Nech nám tu na sebe email a nic ti neunikne 👍

💬 Máš chuť na konferenci vystoupit s vlastním příspěvkem nebo prezentovat svou činnost nebo organizaci? Ozvi se nám na konference@brontosaurus.cz