Noční hlídka

akce památky
víkendovka
Datum
Místo klášter Porta Coeli v Předklášteří u Tišnova
Věk 15–28 let
Cena 50/100 Kč
Kontaktní osoba Kuba
737 150 181
hlidka.vikendovka@seznam.cz
Akce je vhodná i pro ty, co s námi jedou poprvé.

Co na nás čeká

Lov začal. Z lesního mlází na cestu vyklopýtal vyděšený mladý muž. Větve zanechaly na jeho tváři nejeden šrám a z jeho kdysi honosných šatů zbývaly jen cáry. Byl vyčerpaný. Lapal po dechu. Věděl však dobře, že nesmí zastavit. Věděl dobře, co jej pronásleduje. Dovrávoral se k mlýnskému náhonu. Voda na chvíli zmate jeho stopu. Snad. Možná. Něco uvnitř něho řve, aby ještě bojoval, ale on sám už dobře ví, že daleko neuteče. Z nedalekého mlýna uslyšel strašlivý výkřik. Vzápětí jej však utnulo ještě děsivější ticho. Bestie je opět na lovu. Zastavíš její řádění?

Co, kde a jak

Budeme obývat krásné a zrenovované zázemí pro dobrovolníky - přímo v areálu kláštera. V sobotu dopoledne a částečně i odpoledne budeme pracovat (cca 7 hodin celkem), páteční i sobotní večer je rezervován pro program, tentokrát laděný trochu akčněji a hororověji. V polední pauze a večer po programu nebude chybět kytara, deskovky a pohodové válení se :-) Jídlo bude vegetariánské a s láskou připravené amatérským kuchařem, který se ve světě proslavil tím, že objíždí různé svatby, na kterých se honoruje titulem "mladík" :-) Pohádky před spaním bude číst indiánská babička s neskrývanou závislostí na kofole.

Dobrovolnická pomoc

Budeme se podílet na obnovení místních ovocných sadů, vyklízet některé nepoužívané části kláštera a nejspíš se také naučíme vyrábět dřevěné úhlí!

Malá ochutnávka

Jsme Fénixové a baví nás silné příběhy, divoká zábava, neokoukané hry a magická atmosféra...

Organizační tým

Těší se na tebe Kuba a Filip.

Kontakt

Kontaktní osoba: Kuba
E-mail: hlidka.vikendovka@seznam.cz
Telefon: 737 150 181