[pondělí] Organizátorský kurz v Brně

dlouhodobá
Datum
Místo Hvězdová 10, Brno
Věk 17–30 let
Začátek akce
Cena 800/600 Kč
Kontaktní osoba Radka Sedláková
771 114 794
ohb.brno@brontosaurus.cz
Web akce: organizator.brontosaurus.cz

Co na nás čeká

Chceš zažít v Brně něco nového? Baví tě učení zážitkem? Chceš najít partu nových kamarádů? Přihlaš se do letošního běhu OHB! Kurz se zaměřuje na poznávání a seberozvoj mladých lidí v oblasti organizování volnočasových akcí. Pro kurz není potřeba žádná předchozí organizátorská zkušenost ✅. Skládá se z pravidelných pondělních ▶přednášek◀ a několika ▶víkendových akcí◀. Není to jen teorie, ale hlavně praxe a hodně zábavy! Kurz je určen mladým aktivním lidem, kteří se zajímají např. víkendové zážitkové akce, baví je práce s lidmi či se chtějí rozvinout v oblasti, kterou ještě neznají, ekologii, dobrovolničení v přírodě i na památkách, příp. chtějí poznat partu nových lidí. Kurz je vhodný pro účastníky ve věku cca 18-30 let. Absolvováním kurzu lze získat certifikát pro hlavní vedoucí dětských táborů (HVDT) akreditovaný ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy a také osvědčení Organizátor Hnutí Brountosaurus, které opravňuje k pořádání akcí pod záštitou Hnutí Brontosaurus.

Co, kde a jak

Jak to bude celé probíhat❓ Zábavu Ti budeme vymýšlet cca ▶8 měsíců◀ až do května 2021. Každé pondělí tě čeká povídání o některé z oblastí, kterou využiješ při organizování. V čase zkouškového připravíme pohodové kluby nebo workshopy. Budeš mít také možnost vyjet na víkendové akce, které si můžete zkusit organizovat.

Malá ochutnávka

První přednáška se uskuteční ▶5. 10. 2020◀ na adrese Hvězdová 10, Brno. Budeš seznámen s průběhem kurzu a Hnutím Brontosaurus. Budeš mít možnost si neformálně popovídat s organizátory kurzu a účastníky jako jsi ty.

Organizační tým

Těší se na tebe Johny, Ráďa, Dan, Mony, Svaťa, Terka, Zuzka, Lucka, Petr a Kuba.

Kontakt

Kontaktní osoba: Radka Sedláková
E-mail: ohb.brno@brontosaurus.cz
Telefon: 771 114 794
Webová stránka: odkaz