Tancuj srdcem na vlnách balfolku

víkendovka
Datum
Místo Kaprálův Mlýn
Věk od 18 let
Cena 2500 Kč
Kontaktní osoba Veronika Vintrová
721 042 052
akcebezlimitu@seznam.cz

Co na nás čeká

Prožij aktivní víkend v srdci Moravského krasu s lidmi, kteří milují tanec a chtějí zažít něco nového. Naši profesionální lektoři tě zábavnou formou naučí taneční kroky a variace bretonských tanců tak, aby jsme si večer společně užili nezapomenutelnou tancovačku s živou hudbou.

Co, kde a jak

Balfolk jsou zábavné tance z celé Evropy, které není potřeba se dlouho učit a můžeš si je zatančit hned. Střídají se v něm párové, kruhové, řetězové a občas dokonce i sólové tance. Hlavní není podat výkon, ale užít si tancovačku s ostatními, nejlépe se živou hudbou. Balfolk jsou muzikanti, tanečníci a našlápnutý mejdan, který tě nenechá sedět v koutě. Zatancuje si každý, kroky mimo hudbu ti nikdo počítat nebude. Hlavní je si to užít. Víkendem nás provede taneční lektorka Anna Ward, zapálená šiřitelka tohoto tanečního směru, která radši než kroky učí, jak se hýbat, jak se potkat s hudbou a souznít s ostatními tanečníky, takže to co se naučíš budeš moct využít i jinde. V neděli večer nás pak čeká nefalšovaná balfolková párty s živou taneční hudbou kapely BAL LAB pod vedením Mikuláše Bryana, tanečního lektora, muzikanta a člena kapel BAL LAB a Ba.fnu, kteří vystupovali i na Colors of Ostrava. Na tanec doporučujeme pohodlné oblečení, ve kterém se budeš moci volně pohybovat a boty bez podpatku. Akce bude v Kaprálově mlýně v nádherné lokalitě CHKO Moravského krasu. Ubytování je na pokojích po skupinkách na postelích ve vlastních spacácích. V ceně je jídlo od sobotního oběda do pondělního oběda.

Dobrovolnická pomoc

Práci chceme domluvit se strážci CHKO Moravský kras. Představujeme si několika hodinovou smysluplnou práci v Mariánském údolí, která by byla i fajn ukázkou pro účastníky, kteří nebudou z řad brontosaurů, jak se dá pomáhat přírodě a okolí. Alternativně se domluvíme se správci Kaprálova mlýna, co by prospělo blízkému okolí.

Organizační tým

Těší se na tebe Jarik, Svaťa, Majka a Verča.

Kontakt

Kontaktní osoba: Veronika Vintrová
E-mail: akcebezlimitu@seznam.cz
Telefon: 721 042 052