Kurz divadelní improvizace [čtvrtky 19:00 - 21:30]

dlouhodobá
Datum
Místo Hvězdová 10, Brno
Věk od 17 let
Začátek akce
Cena 600-1000 Kč
Kontaktní osoba Alžběta Jelínková
000 000 000
jelinkova.alzbeta@email.cz

Co na nás čeká

Baví tě divadlo? Chceš si zahrát šéfa velké firmy? Nebo krtečka? Chceš na chvilku zrelaxovat?

▶️ To všechno je v divadelní improvizaci možné. V kurzu si budeme hlavně hrát a objevovat. Během 12 lekcí si vyzkoušíš různá herecká, hlasová a pohybová cvičení. Zahraješ si vybrané hry divadelní improvizace zvané kategorie.

▶️ Budeme objevovat herecké typy postav a jejich vlastnosti. Ukážeme si, jak poslouchat partnera a naladit se na něj. Být tady a teď. < V průběhu setkání bude probíhat zpětná vazba a přizpůsobíme si zaměření kurzu podle toho, co nás jako skupinu bude nejvíc bavit.

▶️ Na konci kurzu předvedeme kamarádům svou práci v uzavřeném divadelním vystoupení.

Východiskem kurzu je divadelní improvizace v souladu s pojetím divadelní improvizace podle Keitha Johnstona v kombinaci s dalšími metodami. Kurzem vás provede zkušená improvizátorka a lektorka Alžběta Jelínková.

Co, kde a jak

✅ K čemu ti to bude?
▶️ Zahraješ si hry divadelní improvizace
▶️ Zjistíš něco o sobě
▶️ Zažiješ společné chvíle v bezpečném prostoru

✅ Pro koho? Na své si přijdou nováčci i pokročilí. Účastník kurzu by měl být starší 17let a horní věková hranice není určena. Kapacita kurzu je omezena.

✅ Na kurz je nutné se před začátkem kurzu závazně přihlásit pomocí přihlášky - níže

✅ Kdy?
Každý čtvrtek od 19:00- 21:30 (2,5 hod).
Začínáme 3. října a končíme 12. prosince.

✅ Kde?
V klubovně Hnutí Brontosaurus, která sídlí na adrese Hvězdová 10, 602 00 Brno (nejbližší zastávky Tkalcovská nebo Dětská nemocnice).

✅ Jak budou setkání vypadat?
Na začátku se rozcvičíme a naladíme na stejnou vlnu. Potom zrychlíme naše reakce a pozornost. Nakonec si zahrajeme jednotlivé improvizační hry, kde použijeme, co se naučíme.

✅ Za kolik?
Kurzovné 1 000 Kč (12 x 2,5 hod)
Zlevněné kurzovné pro studenty do 26 let – 600Kč (12 x 2,5 hod)
V ceně kurzovného nejsou zahrnuty veškeré náklady spojené s kurzem a obě ceny jsou dotovány.

Cena kurzu je dotována a snížena díky donorům dobrovolnického centra HB. Platbu uhraďte na účet 2100070590/2010 nebo na místě nejpozději do druhého setkání kurzu.
Do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno!

Malá ochutnávka

O lektorovi: Alžběta Jelínková

Divadelní improvizaci se věnuju přes 6 let. Začínala jsem ve studentském divadelním souboru Slovanský Tyátr, který získal ocenění na Jiráskově Hronově. Absolvovala jsem řadu kurzů zaměřených na divadelní improvizaci, hlas, vyprávění, dramatickou výchovu a herectví od českých i zahraničních lektorů. Mezi mnohými jmenuji zakladatele divadelní improvizace Keitha Johnstona a Vendulu Burger, herečku a ředitelku Budilovy divadelní školy v Praze.

Pobývala jsem půl roku v Nizozemsku a navštěvovala kurzy skupiny Easylaughs, které jsem zakončila vystoupením. Můžete mě znát ze sólového divadelního představení One WOnderMAN show (One woman improshow), které uvádím již přes čtyři roky. V Brně jsem působila ve skupině Panda. Momentálně pracuji, hraji divadelní představení, dostudovávám Sociální pedagogiku na MUNI a studuji druhým rokem Budilovu divadelní školu.

✅V případě dotazů mne neváhej kontaktovat na FB https://www.facebook.com/AlzbetaJelinkovaOfficial/ nebo mailem na jelinkova.alzbeta@email.cz.

Organizační tým

Těší se na tebe Alžběta Jelínková.

Kontakt

Kontaktní osoba: Alžběta Jelínková
E-mail: jelinkova.alzbeta@email.cz
Telefon: 000 000 000