Osudová

akce památky
víkendovka
Datum
Místo klášter Porta Coeli v Předklášteří u Tišnova
Věk 15–28 let
Cena 50/90 Kč
Kontaktní osoba Kuba
737 150 181
osudova.vikendovka@seznam.cz

Co na nás čeká

Jsou dveře, které je lepší neotevírat. Jsou hranice, které by člověk neměl překračovat. Lidské plémě je z prachu a popela. V prach a popel se také člověk obrátí. Temný a mysteriózní příběh s nádechem čehosi fatálního a nevyslovitelného odehrávající se v uhrančivém prostředí klášterního areálu.

Co, kde a jak

Budeme obývat krásné a zrenovované zázemí pro dobrovolníky - přímo v areálu kláštera. V sobotu dopoledne a částečně i odpoledne budeme pracovat (cca 7 hodin celkem), páteční i sobotní večer je rezervován pro zážitkový program s lehkým nádechem larpu. V polední pauze a večer po programu nebude chybět kytara, deskovky a pohodové válení se :-) Jídlo bude vegetariánské a s láskou připravené amatérským kuchařem, který se ve světě proslavil tím, že objíždí různé svatby, na kterých se honoruje titulem "mladík" :-) Slanost pokrmů zajistí svými slzami milovnice umění a pláče Káťa, jejíž gigantická výška rozhodně nijak nesouvisí s přezdívkou Žirafka.

Dobrovolnická pomoc

Nejspíše budeme pomáhat s přípravou muzejní noci, ale dost možná také budeme vysekávat nálety, vyrábět dřevěné uhlí či vyklízet nepoužívané části kláštera.

Malá ochutnávka

Jsme Fénixové a baví nás silné příběhy, divoká zábava, neokoukané hry a magická atmosféra...

Organizační tým

Těší se na tebe Kuba a Žirafka.

Kontakt

Kontaktní osoba: Kuba
E-mail: osudova.vikendovka@seznam.cz
Telefon: 737 150 181