Ecstatic dance 4 Elements

jednodenní
Datum
Místo EVC Švýcárna (CHKO Moravský kras)
Začátek akce
Cena od 988
Kontaktní osoba Robert Kubáň
+420 603 375 481
modry.kamen@centrum.cz
Web akce: svycarna.eu

Co na nás čeká

Ecstatic Dance ve znamení 4 elementů

Nedělní program s možností prodloužení pobytu od pátku až do pondělí, dle libosti)

Od pátku večer až do pondělí poběží dobrovolný program pro ubytované na víkend. Blíže koncem dubna na těchto stránkách.

Den, kdy zažijete ecstatickou taneční cestu, tématicky napojené na elementy vzduchu, vody, ohně a země.

Co, kde a jak

Zároveň v propojení s jógou, dechovými a meditačními technikami technikami, ceremonií apod. A to se záměrem v nás povzbudit zdravou a tvořivou vitální energií, probudit vize, odbourat stres...

Účastnický poplatek za nedělní program:

Předprodej 988,- Kč

Na místě 1111,- Kč

Příplatek za ubytování 500,-Kč/osoba/noc na pokojích, za povlečení 80,-Kč, za koupací sud s teplou vodou viz. níže 200,-Kč/osoba/cca 2 hodiny pobytu

****************************************************************************************************

Místo konání: Ekologické volnočasové centrum Švýcárna (EVC Švýcárna, CHKO Moravský kras, 20 km severně od Brna).

Ubytování je zajištěno na 3 až 5-ti lůžkových pokojích (některé i s vlastní sociálkou). K dispozici budou minimálně dvě společenské místnosti, VIP hospůdka pro stravování i večerní posezení, parkovištěa venkovní prostory uprostřed CHKO Moravský kras.

Ubytování za 500,-Kč/osoba/noc na pokojích, koupací sud za 200,-Kč/osoba/cca 2 hodiny

Na sobotu bude připraven i venkovní koupací sud s teplou vodou, hydromasáží a perličkovou koupelí (kapacita 12 osob).

 

Dnem vás provedou:

Veronika Maliňáková:

Jsem tvůrkyně, lektorka jógy, výtvarnice a tanečnice, terapeuticky pracuju s tělem, dechem, sny, výtvarným tvořením. Zajímá mě východní filosofie a šamanismus, práce se sny, meditace a dech.

V pohybu je pro mě nejdůležitější vnímat své tělo a dech, bytí v přítomném okamžiku a uvolnění v pohybu. Zharmonizování dvojic jako aktivace a uvolnění, záměr a nelpění, uvolněnost a energie, směr a plynutí. Když to umíme v našem fyzickém těle, snáze to žijeme i v našem mentálním těle a v životě.

Navnímání svého těla, dechu, jemná práce s podvědomím, rituály, zpěv, aktivní šamanské snění.

Skrze práci s podvědomím - ať už přes tvorbu, tanec, sny, dech, fyzické projevy v těle, měníme svou realitu a tvoříme si život.

https://muriaci.com/

 

DJ Martin Palla (DJ):

Jsem DJ - hudební mág a průkopník, zakladatel projektu Ecstatic Dance RITUALS (2022). 

Hudba a tanec jsou pro mě nejen koníčkem, ale i životním posláním. Ecstatic Dance je pro mě splněním mého snu, mohu díky němu propojit všechno, co jsem se na své cestě naučil a prožil. Tvorba a mixování hudby, spontanní tanec, hraní na živé nástroje, šamanismus, zpěv a setkávání se s inspirativními lidmi – to vše je pro mě zdrojem radosti a hloubky.

Moje DJská kariéra začala už v roce 2005. Tehdy jsem hrál techno a minimal, postupně jsem se potom přeorientoval na melodický Liquid Drum & Bass. Klubový život, kde se lidé opíjí a nezajímají se o hudbu, mi ale přestal dávat smysl, a tak jsem si dal několik let pauzu, dokud jsem neobjevil DJ MOSE. To byl pro mě velký obrat, protože jeho hudba byla něco úplně nového a silně mě oslovila. Byla to hudební změna, která mě přitáhla, okamžitě jsem věděl, že to je ta správná cesta. Silně jsem si přál, abych mohl hrát takovou hudbu i já, a to se mi brzy splnilo.

Stále hledám novou hudbu a zkouším různé kombinace. Zvukové vibrace mají úžasnou schopnost, dokážou léčit a uzdravovat. Hudba v nás probouzí různé emoce, je to univerzální jazyk, kterým se dorozumíme všichni. Ecstatic DJ je vypravěčem hudebních příběhů, průvodcem na cestě tance, meditace a vnitřních procesů.

Každý taneční zážitek je jedinečný, originální a naprosto nový.

Skladby pečlivě vybírám několik dní, skládám je za sebou jako příběh - taneční cestu, která tě provede tancem tvé duše. Mé hudební cesty jsou velice pestré, dynamické, plné překvapení a emocí, divokých rytmů, ale také klidných a povznášejících částí, které jako celek působí na mnoha úrovních (vědomých i podvědomých).

Vnímám v tom jakýsi prazáklad z naší dávné minulosti, který nás všechny spojuje. Rytmy bubnů a šamanství jsou univerzálním jazykem, smyslem, naplněním a vyživením se, znovu napojením na svou podstatu.

https://martinpalla.cz/

 

Robby Sunanda:

www.svycarna.eu

Na cestu práce s energií, mystiky a šamanismu vykročil v roce 1997. Je zakladatelem a hlavním lektorem školy REIKI-DO – cesty práce s energii Ki. Je mistrem tradičního umění REIKI a lektorem OSHO meditací. Absolvoval několikaleté školy REIKI (mistr Štěpán Šimůnek a Prem Agni), OSHO meditací (OSHO Sugama meditation center Lažánky), školy a kurzy umění Tantry, klasických a tantrických masáží. Zakladatel školy Modrého kamene v rámci níž kromě meditací, REIKI a Improvizačního divadla lektoruje také přechody přes žhavé uhlí. Přechodem přes žhavé uhlí se zabývá již více jak 19 let a tímto ohňovým obřadem provedl již více jak 1 100 lidí ve věku 6 až 70 let. Do tohoto umění byl uveden od mistra zasvěceného do tradičního šamanismu. Postupně se snaží do tohoto obřadu vnést prvky z keltských tradic a mystiky přírodních směrů.

 

 

Lektoři:

DJ Martin Palla (DJ)

Veronika Maliňáková (Jóga, kakaová ceremonie, meditace)

Robby Sunanda (Meditace, kontaktní hry, technické zabezpečení)

 

Kontakt na pořadatele:

Email: EVC.Svycarna@centrum.cz

Tel: 603 375 481 (Robby)

Dobrovolnická pomoc

Akce je nepracovní.

Na akci budeme pracovat přibližně 0 hodin denně.

Malá ochutnávka

Organizační tým

Těší se na tebe DJ Martin Palla (DJ), Robby Sunanda, Veronika Maliňáková.
Pořádá Modrý Kámen

Kontakt

Kontaktní osoba: Robert Kubáň
E-mail: modry.kamen@centrum.cz
Telefon: +420 603 375 481
Webová stránka: odkaz