Ty brďo, Brno! aneb dva nové dětské oddíly v Brně

Je to tady, v Brně máme dva dětské oddíly, které nabírají děti od 6 do 15 let! Zkušení brontosauři pomáhají dětem poznávat přírodu a ukazují jim, jak jí pomáhat tak, aby to byla zábava!
Brontosauří dětský oddíl VLČÍ STOPA nabírá nové členy!
- sdružujeme  zájemce z řad chlapců a děvčat ve věku od 9 do 15 let.
- Hlavním posláním našeho oddílu je v rámci pravidelné, pestré oddílové činnosti přispět k ochraně přírody a životního prostředí, a to formou her, soutěží, účastí na akcích, pobytem v přírodě i konkrétní prací. Členové oddílu naleznou nové přátele, s oddílem prožijí mnohá dobrodružství a naučí se spoustě praktických činností, ale také samostatnosti a spolupráci s ostatními.
- Scházíme se jednou týdně - ve čtvrtek - po celý školní rok. Adresa naší klubovny: Kronova 6, Brno-Řečkovice.
- Zpravidla každý třetí víkend vyjedeme na sobotní výpravu do blízkého či vzdálenějšího okolí Brna, několikrát za rok jsou výpravy vícedenní Zájemci o členství v oddíle jsou vítáni, přijďte se za námi na čtvrteční schůzku podívat!
Info: http://vlcistopa.brontosaurus.cz/ Radmila Zavadilová, tel. 541 562 554

Brontosauří oddíl v našem dobrovolnickém centru:   Pro děti od 6 do 10 let Začínáme již ve čtvrtek 16.2.2017 vždy od 16:00 do 17:30 v kanceláři Hnutí Brontosaura v Brně na Hvězdové 10. Čekají nás společné každotýdenní schůzky, bude se učit o přírodě, hrát se v ní a ukážeme si její kouzla, společně budeme tvořit a blbnout. Můžeme se těšit na jednodenní i víkendové výpravy a v létě na tábor! A co nás ještě čeká? Přece každý pořádný oddíl má suprové jméno a to bude náš první společný úkol!
Tak neváhej a přijď k nám!
Kontakt: Leona Helešicová - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - +420 721 419 563
Sdílet na signálech